ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΘΛΗΜΑ
1
ΑΘΛΗΜΑ
2
ΑΘΛΗΜΑ
3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
1
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
3
ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 1 ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2 ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,55     -      
ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,95     1Η ΘΕΣΗ      
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΟΥΔΙΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,95 8,71   1Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ    
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,00     -      
ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,55     3Η ΘΕΣΗ      
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 10/4/2011   ΜΑΚΡΥΑ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ   7,58 7,17   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΠΑΛΗΟΥ ΘΕΩΔΟΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,08     2Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΚΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,05     -      
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,20     -      
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,97     3Η ΘΕΣΗ      
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,18     -      
ΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΛΕΝΗ   ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΒΟΡΕΙ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α 8,13 8,86 8,78 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΕΛΗ  ΕΥΔΟΚΙΑ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,75     -      
ΚΑΤΕΛΗ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,63     -      
ΜΑΡΓΕΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,92     3Η ΘΕΣΗ      
ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,88     -      
ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,98     2Η ΘΕΣΗ      
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,86     -     0,1 ΠΟΙΝΗ ΧΡΟΝΟΥ
ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ  ΧΑΡΗΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,00     1Η ΘΕΣΗ      
ΠΑΝΤΖΑΡΗΣ  ΙΑΣΟΝΑΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,52     -      
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,90     -      
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,93     -      
ΡΟΥΜΕΛΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,97     2Η ΘΕΣΗ      
ΧΑΡΔΟΥΒΕΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15 8,02 8,03 8,76 - 2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ  
ΧΑΤΖΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,26     3Η ΘΕΣΗ      
ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ  ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15 8,08 8,30 8,76 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ  
ΒΑΦΕΙΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,12     1Η ΘΕΣΗ      
ΑΘΗΝΕΛΛΑ ΚΟΦΙΝΑ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α 8,03 8,95 8,93 1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,07     3Η ΘΕΣΗ      
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,81     -      
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑ ΠΗΓΗ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,92 8,76   3Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β 8,00 8,07 8,23 2Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,92     2Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΛΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,62     -      
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,85     -      
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΚΑΣΤΗ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,86     2Η ΘΕΣΗ      
ΜΕΡΑ ΕΛΣΟΝ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   8,18 8,10   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΜΕΡΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   7,95 7,98   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   7,93 8,15   2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΜΠΗ ΛΙΝΤΑ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 10/4/2011   ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,65 8,85   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΒΑΡΟΥΚΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β 7,85 7,96 8,05 - 3Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ  
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ A.Σ. ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟ ΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΣΠΕΤΣΩΝ 10/4/2011                     ΗΛΙΤΕΛΗΣ ΦΟΡΜΑ ΑΝΕΥ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ
Κοντός Αλέξανδρος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,68     2Η ΘΕΣΗ      
Κοντού Νάταλι Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗ Γ     7,66     2Η ΘΕΣΗ      
Ιωάννου Αλέξανδρος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,70     1Η ΘΕΣΗ      
Καρβουνιάρη Δήμητρα Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,65     3Η ΘΕΣΗ      
Τσουκαλάς Γιώργος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ - ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,30     2Η ΘΕΣΗ      
Σφακιανάκη Ωριάνα Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,20     2Η ΘΕΣΗ      
Τερζοπούλου Σοφία Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,10     2Η ΘΕΣΗ      
Δασκαλάκη Ηρώ Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,01     3Η ΘΕΣΗ      
Παπακυρίτση Μαριάννα Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,93     3Η ΘΕΣΗ      
Γρίβα Δήμητρα Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,90     -      
Ζήτης Γιώργος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,76     -      
Καφρίτσας Κωνσταντίνος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α     9,05     2Η ΘΕΣΗ      
Μπουκαούρης Γιώργος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α     9,05     2Η ΘΕΣΗ      
Καφρίτσα Ειρήνη Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,78     3Η ΘΕΣΗ      
Καρφοπούλου Ελένη Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     9,25     1Η ΘΕΣΗ      
Στεφανής Γιώργος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     7,76     -     ΠΟΙΝΗ 1 2Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ
Ανδρεόπουλος Νικος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,25     -      
Ζαννής Οδυσσέας  Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,38     1Η ΘΕΣΗ      
Σπηλιώτης Γιώργος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,11     -      
Τακούλης Αθανάσιος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,21     2Η ΘΕΣΗ      
Κόλεβ Συμεών Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,23     -      
Κουμάνταρος Δημήτρης Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,38     1Η ΘΕΣΗ      
Μακρής Παντελής Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,23     3Η ΘΕΣΗ      
Σαχά Μαρία  Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,11     2Η ΘΕΣΗ      
Νοταρά Εμμανουέλα Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,31     3Η ΘΕΣΗ      
Γεωργιάδη Μαρία   Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,20     -      
Γκίκα Νεφέλη  Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,25     -      
Δροσογιάννη Αντωνία  Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2& ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,93     -      
Καρδούτσου Δήμητρα Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,01     2Η ΘΕΣΗ      
Κλιμάνογλου Θεολόγος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓ Β     8,20     1Η ΘΕΣΗ      
Καρδούτσος Γιάννης Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,61     2Η ΘΕΣΗ      
Τσαούσης Βίκτωρας  Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,97     3Η ΘΕΣΗ      
Χατζησάββας Κλέανδρος Γ. Σ Μαχητικών Τεχνών Ιλισίων 9/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 & ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,95 8,83   1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΚΟΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,21     3Η ΘΕΣΗ      
ΒΕΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,20     -      
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,18     -      
ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,31     2Η ΘΕΣΗ      
ΑΓΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,25     -      
ΓΚΟΛΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ      7,30     3Η ΘΕΣΗ      
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,21     1Η ΘΕΣΗ      
ΠΥΤΙΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     8,33     1Η ΘΕΣΗ      
ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,95     1Η ΘΕΣΗ      
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,87     2Η ΘΕΣΗ      
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥΖΑΚΗ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,78     3Η ΘΕΣΗ      
ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΗ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,97     3Η ΘΕΣΗ      
ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,98     -      
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,92     -      
ΑΝΝΑ ΞΕΣΤΕΡΝΟΥ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,98     3Η ΘΕΣΗ      
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΝΚΟΑ-ΛΕΠΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,93     -      
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ ΚΕΑΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,75     -      
ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α 8,80 8,85 8,9 2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,90     2Η ΘΕΣΗ      
ΒΑΤΖΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α 8,90 8,90 9,15 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΒΟΓΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΑΝ ΓΚΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,80 8,83   1Η ΘΕΣΗ -    
ΓΙΑΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15   7,12 8,98   2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,88     2Η ΘΕΣΗ      
ΚΑΤΡΑΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΤΣΑΝΓΚ ΤΣΟΥΑΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α 9,00 8,90 9,15 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α 8,68 8,90 9,15 3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   7,70 7,95   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΚΑΥΛΑΚΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,97     -      
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 & ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΝ ΓΚΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α 8,73 8,85 8,9 3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΝΘΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α 8,06 7,90 8,9 1Η ΘΕΣΗ - 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,10     1Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   7,95 8,00   3Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ    
ΛΑΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,98     2Η ΘΕΣΗ      
ΜΙΤΟΦ ΜΑΡΤΣΕΛΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15 8,10 8,08 8,98 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,98     3Η ΘΕΣΗ      
ΝΗΣΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,92     -      
ΠΑΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15 8,03 7,97 8,98 - 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΣΑΜΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,07     3Η ΘΕΣΗ      
ΣΟΥΡΛΑΓΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15 7,98 7,92 8,98 - - 1Η ΘΕΣΗ  
ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α 7,93 7,86 8,9 - 3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΤΣΑΓΚΟΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΩΣ -15 8,03 8,10 8,98 2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΧΛΙΑΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,85     3Η ΘΕΣΗ      
ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΝΑΝ ΓΚΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α 8,73 8,70 8,68 - - 2Η ΘΕΣΗ  
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ Β.Α. ΑΙΓΑΙΟΥ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,02     1Η ΘΕΣΗ      
ΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ WUSHU KUNG FU - FU JOW PAI ΠΑΤΗΣΙΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,20     -      
ΚΑΜΙΤΣΟΣ ΑΡΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ WUSHU KUNG FU - FU JOW PAI ΠΑΤΗΣΙΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,98     -      
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΝΟΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ WUSHU KUNG FU - FU JOW PAI ΠΑΤΗΣΙΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,07     3Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ WUSHU KUNG FU - FU JOW PAI ΠΑΤΗΣΙΩΝ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,02     -      
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ WUSHU KUNG FU - FU JOW PAI ΠΑΤΗΣΙΩΝ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗ Γ     7,07     2Η ΘΕΣΗ      
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ WUSHU KUNG FU - FU JOW PAI ΠΑΤΗΣΙΩΝ 10/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,76 8,96 8,81 2Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ  
ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΟΙ ΛΗ ΦΑΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β 8,02 8,20 8,25 - 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΑΤΣΙΠΟΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΟΙ ΛΗ ΦΑΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 9/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 & ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 & ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ  ΠΑΜΠΑΙΝΩΝ 1-2 ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,75 8,70 8,75 3Η ΘΕΣΗ - 2Η ΘΕΣΗ  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΣΟΙ ΛΗ ΦΑΤ ΕΛΛΑΔΑΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,81 8,65 8,76 3Η ΘΕΣΗ - 2Η ΘΕΣΗ  
ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑΛΙΟΣ      10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΤΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,98     1Η ΘΕΣΗ      
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,41     1Η ΘΕΣΗ      
ΚΑΤΣΙΚΗ ΑΛΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     6,98     2Η ΘΕΣΗ      
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΤΣΑΝΓΚ ΤΣΟΥΑΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α 8,61 8,78 8,91 3Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ  
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΤΣΑΝΓΚ ΤΣΟΥΑΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΧΗ ΚΑΤΗΓ Α 8,71 8,78 8,91 2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ  
ΑΛΕΞΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ 24 ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,65 8,70   - 3Η ΘΕΣΗ    
ΠΑΣΙΑ ΜΑΡΘΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α     8,80     1Η ΘΕΣΗ      
ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΤΑΙΤΣΙ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ   8,71 8,68   3Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΝΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,45     1Η ΘΕΣΗ      
ΑΤΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΤΣΑΝΓΚ ΤΣΟΥΑΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α   8,66 8,78   2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ   ΠΟΙΝΗ 0,1
ΜΗΤΣΙΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΓ Α ΤΣΑΝΓΚ ΤΣΟΥΑΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,78 ΑΤΕΛΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ   2Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ CHEN LONG 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ 24 ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,88     1Η ΘΕΣΗ      
ΣΧΙΖΑ ΜΑΡΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟ ΝΙΚΗ ΑΡΧΑΙΑ ΕΠΙΔΑΥΡΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,75 8,55   - -   ΠΟΙΝΗ 01 ΛΟΓΩ ΧΡΟΝΟΥ
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,02     2Η ΘΕΣΗ      
ΑΝΤΙΠΟΒ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,50     -      
ΣΕΡΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,03     1Η ΘΕΣΗ      
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,15     -      
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,25     2Η ΘΕΣΗ      
ΔΕΣΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,13     2Η ΘΕΣΗ      
ΜΥΤΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,15     1Η ΘΕΣΗ      
ΣΕΡΡΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,95     -      
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   7,83 8,03   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ. ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ«ΠΥΓΜΗ» 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   7,70 7,53   -     -0,10
ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο. ΑΕΙΡΟΟΝ 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α     8,91     1Η ΘΕΣΗ      
ΒΕΡΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α.Ο. ΑΕΙΡΟΟΝ 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,66     -      
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο. ΑΕΙΡΟΟΝ 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ 24 ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,72     -      
ΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,77     -      
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,60     -      
ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,56     -      
ΚΟΣΜΑ  ΦΟΙΒΗ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,83     -      
ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,87     -      
ΜΟΥΣΚΕΝΤΕΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,08     1Η ΘΕΣΗ      
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,87     -      
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΒΑΣΙΛΗΣ   ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,87     -      
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,65     -      
ΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,92     -      
ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,90     1Η ΘΕΣΗ      
ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,66     -      
ΤΣΙΓΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΛ. ΤΕΧΝΩΝ  9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,02     -      
ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓ Γ     7,28     -      
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓ Γ     7,28     -      
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΙΖΑΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓ Γ     7,36     2Η ΘΕΣΗ      
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,30     2Η ΘΕΣΗ      
ΜΕΛΙΝΑ ΔΟΥΔΑΛΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,33     1Η ΘΕΣΗ      
ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,25     2Η ΘΕΣΗ      
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,93     3Η ΘΕΣΗ      
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,13     1Η ΘΕΣΗ      
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,91     -      
ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΙΖΑΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΑΠΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,80     -      
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,61     -      
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΕΣΙΜΙΔΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,93     -      
ΕΒΕΛΙΝΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,76     -      
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΑΝΑΒΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,76     -      
ΝΙΚΟΣ ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     7,73     -      
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,18     -      
ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,35     1Η ΘΕΣΗ      
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   8,08 7,97   2Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ    
ΧΟΤΖΑ ΡΟΜΑΡΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,76     3Η ΘΕΣΗ      
ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 9,11 9,05 8,88 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ  
ΓΡΙΜΜΑ ΑΝΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,93     3Η ΘΕΣΗ      
ΠΛΑΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΜΑΚΤΙΑ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,88     2Η ΘΕΣΗ      
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 9,06 8,81 8,95 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΠΑΡΑΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α   8,63 8,60   3Η ΘΕΣΗ -    
ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   9,00 9,06   1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΑΡΜΠΕΡ ΑΓΙΑΖΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   8,20 8,16   3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΧΟΤΖΑ ΝΤΟΡΕΛ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     8,10     -      
ΓΚΟΡΓΚΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   8,30 8,21   1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΓΡΙΜΜΑ ΣΑΝΤΡΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,71     1Η ΘΕΣΗ      
ΖΕΥΓΩΛΗ ΜΥΡΤΩ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,65     3Η ΘΕΣΗ      
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,53     -      
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Γ     7,56     3Η ΘΕΣΗ      
ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   9,07 8,86   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΑΠΙΔΩΝ 1-2 & ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,82 8,86 8,96 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ  
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΝΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   7,86 8,25   3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΜΙΤΣΙΝΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 & ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 & ΠΑΙΔΩΝ ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,87 8,97 9,05 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,13     -      
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓ Β   8,08 8,05   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,30     1Η ΘΕΣΗ      
ΣΧΙΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,13     1Η ΘΕΣΗ      
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     6,98     -      
ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β  ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   7,73 8,11   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   7,75 7,97   - -   -0,10
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΓ Α   8,75 9,06   3Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΘΛΟ 10/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,63 8,96   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΤΙΤΣΙΑΝΑ ΚΑΖΑΓΚΡΑΝΤΕ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ 24 ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,78 8,85 8,8 3Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ  10/4/2011   ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ 24 ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,55 8,73   - -    
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΛΟΛΟΣΙΔΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 10/4/2011   ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΤΑΙΤΣΙ 24 ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 8,73 8,76 8,77 3Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ ΑΠΌ 8,80 ΕΓΙΝΕ 8,77
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΟΤΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,20     -      
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΥΓΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   8,16 8,17   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΔΟΡΓΙΑΣΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   8,23 8,17   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΖΩΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΟΡΙΑ Β   8,15 8,12   1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΟΥΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β     7,95     2Η ΘΕΣΗ      
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β 8,05 8,03 8,03 3Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ  
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   8,10 8,15   2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΠΝΙΑΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΕΝΑΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Β 8,31 8,08 8,08 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΔΟΡΓΙΑΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,88 8,85   1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΚΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΓΥΝΑΚΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 9,00 9,00 8,95 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   8,03 8,08   - 2Η ΘΕΣΗ    
ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΤΑΙΤΣΙ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ ΟΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,83 8,75   2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΣΑΟΛΙΝ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/4/2011   ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΑΙΤΣΙ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ. Α ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ 8,88 8,60 8,9 1Η ΘΕΣΗ - 2Η ΘΕΣΗ  
ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ 10/4/2011   ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΕΦΗΒΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΤΣΑΝΓΚ ΤΣΟΥΑΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,86 9,20   2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ    
ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,31     -      
ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,33     3Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,55     1Η ΘΕΣΗ      
ΓΑΛΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,03     3Η ΘΕΣΗ      
ΤΖΑΦΑ ΡΟΠΜΕΡΤ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,26     1Η ΘΕΣΗ      
ΑΔΑΜ ΜΙΧΑΗΛ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,25     2Η ΘΕΣΗ      
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,45     2Η ΘΕΣΗ      
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,01     3Η ΘΕΣΗ     -0,10
ΓΙΟΥΣΜΠΑΣΕΒ ΑΛΕΞ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,20     2Η ΘΕΣΗ     -0,10
ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α   8,83 8,76   1Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ    
ΛΟΥΒΡΟΣ ΙΑΣΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β     8,23     1Η ΘΕΣΗ     -0,10
ΛΟΥΒΡΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  9/4/2011   ΒΟΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,58     1Η ΘΕΣΗ      
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  10/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 9,03 8,91 9,08 2Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  10/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΤΗΓ Α ΑΛΛΑ ΣΤΥΛ ΟΠΛΩΝ ΕΦΗΒΩΝ  ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α 9,00 8,93 9,08 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ 1Η ΘΕΣΗ  
ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ ΑΚΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ  10/4/2011   ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Α     8,83     3Η ΘΕΣΗ      
ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΛ.ΤΕΧΝΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ      9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,20     3Η ΘΕΣΗ      
ΟΨΙΜΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΛ.ΤΕΧΝΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ      9/4/2011   ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓ Β   8,10 8,05   2Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΛ.ΤΕΧΝΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ      9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   7,98 8,00   3Η ΘΕΣΗ -    
ΣΤΟΓΙΑΝ  ΜΙΧΑΛΗΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΛ.ΤΕΧΝΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ      9/4/2011   ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΝΟΤΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   8,06 8,02   1Η ΘΕΣΗ -    
ΣΑΛΤΕΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,36     3Η ΘΕΣΗ      
ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,38     2Η ΘΕΣΗ      
ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,25     1Η ΘΕΣΗ      
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,41     1Η ΘΕΣΗ      
ΓΚΟΥΡΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΓΟΥΣΟΥ - ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β   8,26 7,78   1Η ΘΕΣΗ 2Η ΘΕΣΗ    
ΚΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΓΟΥΣΟΥ - ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΝΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,18     -      
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΙΡΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΓΟΥΣΟΥ - ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1-2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,21     -      
ΣΑΡΙΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΓΟΥΣΟΥ - ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ     7,28     -      
ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΜΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΟΥ ΣΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΚΟΝΤΑ ΟΠΛΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   7,96 7,83   2Η ΘΕΣΗ 3Η ΘΕΣΗ    
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   8,10 7,92   3Η ΘΕΣΗ -    
ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΛΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2 & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΗΓ Β   8,20 7,97   1Η ΘΕΣΗ -    
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10/4/2011   ΒΟΡΕΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α     8.73     2Η ΘΕΣΗ